Aktualności w firmie DK-prof
| Dystrybucja | Partner on-line | Pobierz katalog | Kontakt  
 
Znak zaufania dla DK-PROF od Somfy
Firma Somfy produkująca napędy do bram i rolet wyróżniła DK-PROF znakiem zaufania "Powered by Somfy". (więcej...)
 
Bramy DK-PROF - dowody jakości
Bramy DK-PROF są trwałe, niezawodne, komfortowe i estetyczne. Firma dba o to, aby produkty były odpowiednio zabezpieczone na czas transportu oraz aby ich montaż przebiegał sprawnie. (więcej...)
 
Furtka serwisowa – większa funkcjonalność bramy garażowej
Oferta DK-PROF wzbogaciła się o funkcjonalne furtki serwisowe z niskim progiem o wysokości 30 mm, do stosowania w bramach garażowych. (więcej...)
 
DK-PROF na Budmie: estetyka i innowacje
Na międzynarodowych targach poznańskich firma DK-PROF prezentowała swoje produkty w ramach stoiska Grupy DAKO. (więcej...)
 
Popraw wygląd swojej bramy
Wśród ostatnich nowości produktowych w DK-PROF warto wymienić dwa nowe rozwiązania pozwalające na kształtowanie wyglądu elewacji. (więcej...)
 
Poszerzamy ofertę – poszerzamy umiejętności
Rozwój wiedzy i umiejętności Partnerów Handlowych musi podążać za rozwojem oferty firmy. (więcej...)
 
Kolejne targi „DOM i OTOCZENIE” już za nami.
Zgodnie z coroczną tradycją w dniach 19-21 MARCA w Nowym Sączu odbywały się Targi Budownictwa „DOM I OTOCZENIE”. (więcej...)
 
Wyznaczamy nowe trendy
Naszym celem jest spełniania oczekiwań naszych Klientów. Zgodnie z tą ideą staramy się oferować naszym Odbiorcom najlepsze produkty oraz najnowsze rozwiązania. (więcej...)
 
Znak TÜV dla produktów DK-PROF
Najwyższa jakość produktów DK-PROF potwierdzona jest renomowanym znakiem TÜV, a rygorystyczne normy kontroli produkcji gwarantują niezmiennie najwyższą jakość i trwałość naszych wyrobów. (więcej...)
 
BRAMY SEGMENTOWE W DREWNOPODOBNYCH KOLORACH OKIEN PVC
Wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom Klientów firma DK-prof, jako jedna z niewielu na rynku, wprowadziła do swojej oferty bramy garażowe okleinowane na kolory drewnopodobne. (więcej...)
 
BUDUJEMY DLA NAJLEPSZYCH
Firma DK-prof wyposażyła nowo otwarty salon Mercedes-Benz w Nowym Sączu w aluminiowe bramy przemysłowe. (więcej...)
 
CE gwarancją bezpieczeństwa
Produkty Firmy DK-prof są produkowane zgodnie z Normami Europejskimi, które stawiają przed producentem bardzo wysokie wymagania jakościowe oraz wymagania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania. (więcej...)
 
Nowe możliwości aranżacji
Do oferty roletek tekstylnych wprowadzono kilkanaście ciekawych rodzajów i kolorów tkanin. Są to obecnie najpopularniejsze kolory stosowane przez projektantów i architektów wnętrz. (więcej...)
 
Praktyczna moskitiera
W trosce o wygodę klienta i estetykę produktu DK-prof proponuje zamontowanie kasetki moskitiery w obrębie skrzynki roletowej (patrz zdjęcie). (więcej...)